EVOLUNA i-size KIDDY fotelik samochodowy 0-13kg z isofix

Dostępność: na wyczerpaniu
czas realizacji zamówienia :: 5 dni
Cena: 1 799,00 zł 1799.00

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 4.16321
Producent: kiddy
Kod produktu: F_0-13_kiddy_evo-luna_i-size

Opis

KIDDY_EVOLUNA_I-size_baner1

kiddy_evoluna_isize_mini 

 

/KIDDY_evo_luna_fix/Animation_evolunafix_Liegeposition_04

Nosidełko Evoluna i-Size z funkcją leżenia również w samochodzie – gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa i wygody.

W 2016 r jako jedyny z 26 testowanych fotelików w klasie 0+ otrzymał ocenę " Bardzo dobry", ponadto spełnia najnowszą bardzo rygorystyczna Normę ECE-R129 ( i -Size) gwarantująca najwyższe bezpieczeństwo w czasie zderzeń czołowych, bocznych , tylnych oraz podczas dachowania. Jest dopuszczony do użytkowania dla dzieci od urodzenia, odpowiedni dla maluchów o wzroście od 45 do 83 cm i wadze do 13 kg.

 

Bezpieczeństwo, wygoda, komfort i zdrowie Twojego dziecka oraz nieograniczona swoboda przemieszczania się z niemowlęciem zarówno w samochodzie jak i poza nim : dziecko może być przewożone w foteliku zamontowanym na stelaż wózka  w pozycji leżącej, jak w gondoli , a nie w półsiedzącej jak w innych fotelikach samochodowych !

Ze względu na wyjątkową konstrukcję tego fotelika dziecko może przebywać w nim bezpiecznie i komfortowo nawet kilka godzin, ponieważ powierzchnia pod plecami dziecka jest doskonale wentylowana a oparcie jest rozkładane niemal na płasko.

Bardzo duża powierzchnia leżenia, niespotykana w innych modelach fotelików samochodowych tego typu ( długość wewnętrzna fotelika wynosi prawie  85cm ) pozwala na bardzo długie użytkowanie fotelika. 

Za pomocą odpowiednich adapterów fotelik można montować na niemal wszystkie dostępne w Polsce modele wózków dwufunkcyjnych i dużych spacerówek.

Doskonałe wyniki w testach bezpieczeństwa wyjątkowe, atrakcyjne wzornictwo oraz niespotykane walory użytkowe i rozsądna cena sprawiają, że foteliki z rodziny Kiddy Evo natychmiast po wprowadzeniu na rynek stają  się absolutnym hitem w Europie i w Polsce.

 Kiddy_evoluna_i-size_min

Zwycięzca testów!


do 83 cm | do 13 kg | od 0 do ok. 15 miesięcy

Nosidełko Evoluna i-Size z funkcją leżenia również w samochodzie – gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa i wygody.

Firma KIDDY podjęła ambitne wyzwanie: stworzyć najbezpieczniejsze nosidełko na świecie. Dzięki Evoluna i-Size nareszcie się to udało.

Nosidełko Evoluna i-Size zapewnia maksymalne bezpieczeństwo niemowląt i dzieci w wieku do ok. 15 miesięcy. Z dumą prezentujemy Państwu nową generację sprawdzonych nosidełek „Evolution” z pionierską innowacją: Evoluna i-Size to pierwsze na rynku nosidełko I-Size, umożliwiające transport dziecka w pozycji siedzącej i leżącej zarówno w samochodzie, jak i poza nim. Opatentowana funkcja leżenia KLF oraz nowe wymiary nosidełka pozwalają na bezpieczne i wygodne ułożenie dziecka w samochodzie w zdrowej pozycji leżącej i odbywanie dłuższych tras.

 

 

Zobacz film : funkcje modelu evo- lunafix i evoluna i-size :

Zwycięzca testu

Testy wykazały: dzięki futurystycznemu wzornictwu i wyrazistym kolorom nosidełko Evoluna i-Size stanowi nie tylko prawdziwą ucztę dla oczu. Jest ono praktycznie niepokonane również kwestiach wygody i bezpieczeństwa. Bardzo dobre wyniki w testach przeprowadzonych przez instytucje badawcze Stiftung Warentest (05/2016), ADAC, ÖAMTC oraz TSC potwierdzają: nowe nosidełko Evoluna i-Size to najlepszy wybór dla dziecka.

Nowy standard bezpieczeństwa

W kwestiach bezpieczeństwa dzieci nie uznajemy żadnych kompromisów. Nasi konstruktorzy, inżynierowie i projektanci mają jeden wspólny cel: bezpieczny transport Państwa dzieci.
Nosidełko Evoluna i-Size zostało dopuszczone do użytku zgodnie z najnowszą normą bezpieczeństwa ECE R 129 (i-Size) i jest dostarczane wraz z systemem ISOFIX.

Testowane ze wszystkich stron – bezpieczeństwo w samochodzie dzięki EPO-Side-Shelter

Środki bezpieczeństwa zastosowane w nosidełku Evoluna i-Size nie mają sobie równych. Podwojona została ochrona przy zderzeniu bocznym, a więc dziecko zabezpieczone jest dwoma energochłonnymi warstwami ochronnymi umieszczonymi wewnątrz i na zewnątrz nosidełka. Kluczowe jest tutaj rozwiązanie EPO-Side-Shelter, ponieważ EPO (ekspandowana poliolefina) to materiał, który posiada wysokie właściwości absorpcji energii. Amortyzuje on energię uderzenia, zanim dotrze ona do wrażliwych części ciała dziecka.

kiddy_Evoluna_i-size_EPO

Ułatwiamy życie rodzicom

Nosidełko Evoluna i-Size jest bardzo przestronne. Z firmą KIDDY będą Państwo potrzebować jedynie dwóch fotelików samochodowych dla dziecka w wieku od 0 do 12 lat. Po zakończeniu użytkowania nosidełka nie będzie więc konieczny zakup fotelika w rozmiarze przejściowym. Dlaczego?

Większe wymiary nosidełka Evoluna i-Size zapewniają bezpieczeństwo dzieci do 83 cm i ok. 15 miesięcy. W tym nosidełku w pozycji leżącej skierowanej do tyłu można ułożyć nawet większe niemowlęta, które wygodnie mogą spać i wyciągać się w samochodzie. Gdy dziecko podrośnie, mogą Państwo skorzystać z fotelika samochodowego 1/2/3 Guardian Pro 2 lub Guardianfix Pro 2. Oba modele rosną wraz z dzieckiem wzdłuż, wszerz i wgłąb do momentu, gdy skończy ono 12 lat. Firma KIDDY ułatwia rodzicom życie, a dodatkowo pozwala oszczędzić pieniądze.

kiddy_Evoluna_i-size_guardian_pro

Słodkich snów – również podczas jazdy samochodem!

Pierwsze miesiące mogą niekiedy być bardzo wyczerpujące. Nie ma więc nic piękniejszego niż dać się rozpieścić dziadkowi lub babci. Niestety nie zawsze mieszkają oni w pobliżu. Noworodki i małe dzieci nie powinny pozostawać zbyt długo w pozycji pionowej, ponieważ odruch utrzymywania głowy w pionie nie jest u nich jeszcze dostatecznie rozwinięty. Dlatego też w miarę możliwości powinny leżeć na płasko. Utrzymywanie głowy w pozycji pionowej niesie ze sobą dodatkowo ryzyko opadnięcia jej do przodu, a co za tym idzie – niedotlenienia. Im mniejsze dziecko, tym zdrowszy jest transport z możliwie płaskim ułożeniem tułowia i głowy.

Jak więc pozostać mobilnym bez narażania dziecka na niebezpieczeństwo? Nosidełka KIDDY dostarczają odpowiedzi na to pytanie: jedynie seria „Evolution” gwarantuje niemalże całkowicie poziomą pozycję leżącą. Przesunięcie pałąka powoduje uniesienie stelaża znajdującego się wewnątrz nosidełka i ułożenie dziecka w pozycji płaskiej. Dzięki tej opatentowanej technologii KLF poprzedni model Evolunafix, a także Evoluna i-Size można wykorzystywać w połączeniu z Isofix Base 2 również w samochodzie. Nasze rozwiązanie jest jedyne w swoim rodzaju: żadne inne nosidełko na świecie nie gwarantuje pozycji leżącej w samochodzie.

kiddy_Evoluna_i-size_lezenie

Wygoda snu jak u dorosłych

Stelaż w nosidełku? To ma sens! Inteligentna technologia KIDDY Lie-Flat sprawia, że w nosidełku Evoluna i-Size dziecko leży na amortyzującym stelażu w pozycji zapewniającej wygodę dla pleców. Stelaż neutralizuje wstrząsy na nierównych drogach, a dodatkowo zapewnia równomierną wentylację zapobiegającą poceniu się pleców dziecka. Pokrowiec posiada oczywiście właściwości oddychające i gwarantuje bardzo dobrą cyrkulację powietrza.

kiddy_Evoluna_i-size_KLF

Akcja Zdrowe Plecy (AGR)

Nosidełko Evoluna i-Size posiada certyfikat AGR. Eksperci z dwóch niezależnych stowarzyszeń medycznych przeprowadzili szczegółowe badania ergonomii produktu stanowiące podstawę do uzyskania certyfikatu. Już w wieku niemowlęcym można zadbać o zdrowie pleców dziecka.

kiddy%20_%20zdrowe_plecy

Dziecko rośnie, a nosidełko Evoluna i-Size razem z nim!

5-stopniowa regulacja pasa

Długość pasa można dostosować w pięciu stopniach. Pas został ponadto miękko wyściełany, a dzięki konstrukcji w kształcie V oraz wygodnemu 3-punktowemu systemowi szelek doskonale się układa. Dziecko można odpiąć jednym ruchem ręki – dzięki prostej obsłudze bez konieczności skomplikowanego przekładania i przewlekania pasa.

kiddy_Evoluna_i-size_regulacja

Elastyczne wymiary

Zastosowanie różnych wkładek oraz regulacja pasa pozwalają na zmienianie rozmiarów nosidełka, które można indywidualnie dostosować do wzrostu i budowy ciała dziecka. Do zestawu dołączona jest specjalna wkładka dla noworodków, która zapewnia znacznie lepsze ułożenie ciała zarówno w pozycji siedzącej, jak i leżącej już w pierwszym okresie użytkowania. Dostępne są również wkładki dla wcześniaków ( dodatkowe akcesoria, dostępne osobno, nie są częścią kompletu z tej oferty ) Nosidełko Evoluna i-Size jest bardziej przestronne niż większość innych nosidełek, dlatego można z niego korzystać dłużej.

kiddy_Fvoluna_i-size_0-13

Miękko wyściełane pokrowce tekstylne

Tekstylna wkładka w nosidełku Evoluna i-Size jest miękko wyściełana i zapewnia ciepło oraz poczucie bezpieczeństwa. Pokrowce i daszek przeciwsłoneczny są bardzo wytrzymałe. Ponadto można je bardzo szybko i łatwo zdejmować i wymieniać bez konieczności odpinania pasa. Wszystkie elementy tekstylne można prać w temperaturze 30 stopni.
Najlepszą rzeczą dla dziecka i dla środowiska

Firma KIDDY pragnie zapewnić dzieciom lepszą przyszłość. W ramach naszej działalności dbamy o zrównoważony rozwój i przeprowadzamy surowe kontrole na obecność substancji szkodliwych.

 

Kolekcja 2017 - nowe, ekskluzywne wzory tapicerek

Kolekcja 2017 jest dostępna w nowoczesnych kolorach i wyróżnia się srebrnymi aplikacjami. Nowe, miękkie tkaniny zapewniają komfort a eleganckie wzornictwo najbardziej stylowy wygląd. Drukowany niepowtarzalny wzór kropek na tapicerkach układa się w pisany alfabetem Morse’a komunikat : Kiddy - kochamy nasze dzieci ...

Ochrona i osłona przeciwsłoneczna – z bezstopniową regulacją

Zintegrowany duży daszek przeciwsłoneczny z bezstopniową regulacją zapewnia spokój i ochronę dziecka przed wiatrem i słońcem o każdej porze dnia. Pokrowce i daszek przeciwsłoneczny są bardzo wytrzymałe i dają się w prosty sposób zdejmować, a także prać w temperaturze 30 stopni.

Naturalny i zdrowy transport

Dzięki wyjątkowej funkcji leżenia w nosidełku Evoluna i-Size dziecko można z czystym sumieniem zabierać ze sobą wszędzie – w samochodzie, w ramach systemu podróżnego Travel System, na wózkach głębokich i spacerowych firmy KIDDY, jako kołyskę – dziecko zawsze można transportować w pozycji leżącej. To funkcja, na której można polegać. Adaptery umożliwiają montaż nosidełka Evoluna i-Size również na wielu wózkach głębokich i spacerowych innych producentów. Zestaw z tej oferty nie zawiera adapterów, są dostępne osobno.

KIDDY_Evoluna_wozki

Mocowanie na zatrzask – proste i bezpieczne

Wraz z każdym nosidełkiem Evoluna i-Size bez dodatkowych opłat otrzymują Państwo automatycznie stację Isofix Base 2. System Isofix gwarantuje bezbłędny i szybki montaż w samochodzie jedynie dwoma ruchami. Fotelik jest mocowany w podstawie na zatrzask. Zielone wskaźniki informują, czy nosidełko zaskoczyło w prawidłowy sposób. Wskaźnik montażu informuje, czy nosidełko jest odpowiednio ułożone. W ten sposób błędny montaż jest praktycznie wykluczony.

kiddy_Evoluna_i-size_baza

Funkcja leżenia w wygodnym porównaniu

Zapraszamy do przekonania się na własne oczy! Ten film przedstawia wygodę, jaką zapewnia wyjątkowa funkcja leżenia w nosidełku Evoluna i-Size.

 

Fotelik w samochodzie można montować wyłącznie za pośrednictwem bazy isofix.

Dodatkowe akcesoria ( dostępne osobno):

Adaptery do montażu na podwoziu wózka dziecięcego:

fotelik pasuje do wielu modeli wózków, wymagane są odpowiednie adaptery umożliwiające montaż, dostępne za dopłatą. 

 

Kiddy_evolution_pro/evolutionpro2_apple_clicknmove3

 

Uniwersalna osłona kiddy rainmosquitocover:
chroni przed wiatrem, deszczem, owadami, umożliwia osłonę  dziecka przed zewnętrznym otoczeniem wszędzie tam, gdzie tego potrzebujecie. Dostępna w kolorze czarnym , osobno. Nie stanowi standardowego wyposażenia fotelika.

 kiddy_rainmosquito_cover

Ciepła osłona na nóżki:

w kolorze czarnym, dostępna osobno, nie jest częścią zestawu z tej oferty

kiddy_oslona_nozki

Wkładka dla wcześniaka
Niemowlęta, które nie mogły się doczekać przyjścia na świat, wtulają się teraz w ochronną wkładkę dla wcześniaków  do kiddy Evo.

Osobno regulowane obicie w okolicach głowy podpiera muskulaturę i zapewnia pewne podparcie. Wkładka w kroku zapobiega wysuwaniu się dziecka z pasa nosidełka. Wkładka dla wcześniaków do kiddy Evo oferuje bezpieczeństwo i ciepło bardzo małym niemowlakom. Nie stanowi standardowego wyposażenia fotelika.

 

Kiddy_evolution_pro/wkladka_wczesniak

Parasol:

wielokrotnie regulowany z mocnym uchwytem pozwalającym na wypięcie parasolki bez demontażu całego uchwytu, wykonana z tkaniny z niespotykanie wysokim filtrem UV+80. Nie stanowi standardowego wyposażenia fotelika.

Kiddy_evolution_pro/parasol_kiddy

 

 

 kiddy_gwarancja

 

Katalog producenta:

kolekcja 2017 :

Kiddy_evoluna_isize_2017_1

Kiddy_evoluna_isize_2017_2

kolekcja 2016 :

kiddy_Evoluna_i-size_kat_1

 

kiddy_Evoluna_i-size_kat_2

 

 

 

kiddy_evo_baza_film

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzkiddy_evo_podroz_film

 Kiddy_evolution_pro2_film

Dane techniczne

montaż pasem samochodowym Nie
montaż tylem do kierunku jazdy Tak
montaż przodem do kierunku jazdy Nie
wkładka redukcyjna Tak
regulowana szerokość Nie
regulowany zagłówek Tak
regulowane oparcie Tak
możliwość montażu do isofix ( bezpośrednio) Tak
możliwość montażu do isofix (przez bazę, dostępna osobno) Nie
testy zderzeniowe/konsumenckie: 5*
fotelik 9-18kg Nie
fotelik 0-13kg Tak
montaż pasem Nie
do isofix Tak

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Zapłać później

Sklep internetowy od home.pl