Promocja Silver Cross Surf Summer Sale 0
Promocja Silver Cross Surf Summer Sale


Z przyjemnością informujemy, że 15.07.2019 rusza atrakcyjna letnia promocja dotycząca  marki Silver Cross . 

Promocja Silver Cross Surf Summer Sale

Promocja obejmuje produkt Surf Summer Pack - zestaw letnich akcesoriów o wartości 499 zł do wózka Silver Cross Surf 3. Każdy Klient, który w dn. 15.07.2019 - do wyczerpania puli promocyjnej lub do dnia 31.08.2019 r. kupi wózek Surf 3 z edycji specjalnej może otrzymać zestaw Summer Pack za jedyne 1 zł.
Warunkiem otrzymania produktu w promocyjnej cenie jest rejestracja dowodu zakupu (paragonu lub faktury) na naszej stronie dystrybutora: https://silvercross.pl/rejestracja-produktu/


W ciągu 7 dni roboczych od zarejestrowania produktu, zestaw Surf Summer Pack zostanie pod adres wskazany przez Klienta podczas rejestracji.
Będzie to wysyłka za pobraniem. Opłata dla Klienta podczas odbioru przesyłki będzie wynosiła dokładnie wspomniane 1 zł.

Promocja trwa do końca okresu wakacyjnego, czyli 31.08.2019 lub do wyczerpania zapasów. Gdyby doszło do konieczności wcześniejszego zakończenia promocji, oczywiście poinformujemy o tym Państwa w pierwszej kolejności.
Link do regulaminu: https://silvercross.pl/regulamin-akcji-promocyjnej-surf-summer-sale/


Surf Summer Pack to atrakcyjny produkt, którego popularność stale rośnie. W zestawie znajduje się dodatkowy regulowany daszek z blendą przeciwsłoneczną, wkładka na siedzisko wykonana w 100% z bambusa – przewiewny, oddychający materiał zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza oraz biała moskitiera chroniąca dziecko przed insektami oraz szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Wózki surf ( kolory standard i Special Edition ) znajdziecie tutaj , zapraszamy !

Silver Cross Surf

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Zapłać później

Sklep internetowy od home.pl