O nas

Sklep internetowy www.dudekdladzieci.pl to część firmy DUDEK , zajmującej się między innymi sprzedażą specjalistycznych artykułów dla dzieci.

Nasz Zespół tworzą wykwalifikowani fachowcy, przeważnie  pracujący w naszej sprzedaży internetowej od ponad 10 lat.

Większość z nas to ludzie młodzi , posiadający własne dzieci. Uczestniczymy w szkoleniach produktowych prowadzonych przez producentów  i odbywamy regularne praktyki w sklepach stacjonarnych prowadzonych przez naszą firmę, co powoduje że towar znamy nie tylko z własnego doświadczenia i zdjęć w katalogu ale przede wszystkim z doświadczenia " na żywo " i  opinii klientów sklepów stacjonarnych.

Posiadamy własne magazyny a towar zamawiamy dla swoich potrzeb, dzięki czemu większość oferowanych artykułów mamy do sprzedaży od ręki a termin realizacji jest znacznie krótszy niż u sprzedawców sprowadzających towar pod zamówienie klienta.

W naszych magazynach nie ma wystawy i nie możemy zaproponować Wam możliwości obejrzenia towaru przed zakupem, ale możemy zaprosić Was na zakupy do sklepów stacjonarnych Dudek Dla Dzieci, które prowadzą sprzedaż podobnego asortymentu i także zatrudniają życzliwy i  wykwalifikowany personel.

Poniżej znajdziecie krótkie informacje o firmie i miejscach sprzedaży stacjonarnej , internetowej i na Allegro.

Oferta stoiska - sklepu internetowego prezentowana na www.dudekdladzieci.pl  jest wydzieloną częścią oferty firmy i nie dotyczy sprzedaży prowadzonej w innych miejscach sprzedaży internetowej lub stacjonarnej w sklepach stacjonarnych prowadzonym przez naszą firmę.. Wszystkie warunki sprzedaży prezentowane w opisach przedmiotów oraz zawarte  w Regulaminie dotyczą sprzedaży prowadzonej z magazynów Centralnych i dotyczą wyłącznie przedmiotów będących w aktualnej ofercie stoiska internetowego.

O firmie :

Od wielu lat nasza firma jest obecna  w branży specjalistycznych artykułów dziecięcych.

Sprzedaż dla Klientów detalicznych prowadzi we własnych sklepach stacjonarnych oraz poprzez działalność w portalach internetowych i we własnym sklepie wirtualnym.

Obecnie  wiodącym sklepem stacjonarnym jest działający od 2002 roku nieprzerwanie w tej samej lokalizacji Sklep Dudek Dla Dzieci w Warszawie, ul. Dzielna 21 róg Okopowej a głównym miejscem sprzedaży w sieci : stoisko internetowe na www.dudekdladzieci.pl oraz konto dudekdladzieci_ na portalu Allegro. W każdym z tych miejsc czeka na Państwa zespół życzliwych i wykwalifikowanych specjalistów, starannie wyselekcjonowany asortyment , szeroka oferta promocji i najnowsze kolekcje najlepszych producentów.

Zapraszamy na zakupy .

1. Sklep Stacjonarny Dudek Dla Dzieci, Warszawa, ul. Dzielna 21 róg Okopowej:

  specjalistyczny sklep z wózkami, fotelami i artykułami dla małych dzieci. Stworzyliśmy tu miejsce, gdzie w życzliwej atmosferze i przy pomocy kompetentnych sprzedawców możecie zrobić pierwsze zakupy dla Waszego dziecka a potem wielokrotnie nas odwiedzać przez następne lata. .

Asortyment starannie wybrany z oferty renomowanych producentów, doskonale przygotowany personel i przyjazna atmosfera naszego sklepu sprawiają, że nasi klienci wracają z podrośniętymi pociechami i z nowymi brzuszkami. Dumą napawa nas także fakt, że wielu nowych klientów przychodzi do nas zachęconych rekomendacją osób, które u nas kupiły pierwszy wózek i fotelik  dla swojego dziecka.

W naszej ofercie znajdziecie przede wszystkim wózki dziecięce wszelkich typów oraz  fotele samochodowe dla dzieci w każdej klasie wagowej, od fotelików dla noworodków do foteli dla dzieci w wieku szkolnym.

Towar odbieramy od producentów lub głównych dystrybutorów, dzięki temu jest on zawsze najwyższej możliwej jakości, pochodzi prosto z linii produkcyjnych. Mamy dostęp do najnowszych kolekcji i bieżących informacji z pierwszej ręki, jako poważny odbiorca uzyskujemy także dostęp do serii limitowanych i atrakcyjnych nadwyżek produkcyjnych. Nasi klienci otrzymują także korzystne oferty z wygasających kolekcji.

Dogodny dojazd, lokalizacja sklepu niemal w centrum miasta i ogromny wybór modeli i kolorów dostępnych od ręki z własnych magazynów,  specjalistyczna obsługa i miła atmosfera  to powody dla których z naszego sklepu klienci nie  wychodzą bez zakupów.

Nasi klienci cenią sobie znajdujący się bezpośrednio przed wejściem do sklepu duży parking, gdzie można postawić samochód oraz przetestować na prawdziwym chodniku kupowany wózek.

Wszystkim, którzy z powodu przeprowadzki, remontu, braku miejsca albo osobistych przekonań nie chcą lub nie mogą zabrać zakupionych u nas rzeczy zapewniamy możliwość bezpłatnego przechowania do dnia porodu w naszych magazynach lub realizację zamówienia na określoną datę.  Stali klienci mogą korzystać ze specjalnych ofert.

 

2. Filia: Sklep Stacjonarny Dudek Dla Dzieci, Warszawa, ul. Mehoffera 26 lokal 4 róg Światowida :

specjalistyczny sklep z wózkami, fotelami i akcesoriami. W 2013 r w odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów uruchomiliśmy kolejny sklep stacjonarny i cieszymy się z rosnącej popularności na lokalnym rynku. W sklepie oferujemy przede wszystkim wózki dziecięce i foteliki samochodowe oraz akcesoria do nich, prowadzimy też drobny serwis . Serdecznie zapraszamy.

Sprzedaż internetowa( Magazyny Centralne):

Od 2005 r nasza firma prowadzi sprzedaż online:

3. Allegro:

na platformie Allegro pod nickiem guma41 i dudekdladzieci_ mamy tysiące pozytywnych komentarzy.

Sprawdź: 

Allegro nasze Komentarze

Allegro nasze aukcje

 

Wszyscy użytkownicy Allegro mogą również korzystać z ofert prezentowanych na Allegro w naszym sklepie internetowym www.dudekdladzieci.pl , gdzie ceny są niższe a jesli akutalnie nie ma wystawionej takiej oferty - wstawimy ją do sklepu na korzystnych warunkach. Zainteresowanych prosimy o kontakt. 

4. Własny sklep internetowy - Stoisko na www.dudekdladzieci.pl

W 2007 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy a obecnie zaufaliśmy platformie Click Shopdzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

Oferta stoiska - sklepu internetowego prezentowana na www.dudekdladzieci.pl  jest wydzieloną częścią oferty firmy i nie dotyczy sprzedaży prowadzonej w innych miejscach sprzedaży internetowej lub stacjonarnej w sklepach stacjonarnych prowadzonym przez Sprzedawcę. Wszystkie warunki sprzedaży prezentowane w opisach przedmiotów oraz zawarte  w Regulaminie dotyczą sprzedaży prowadzonej z magazynów Centralnych Sprzedawcy i dotyczą wyłącznie przedmiotów będących w aktualnej ofercie stoiska internetowego.

 

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep_www@dudekdladzieci.pl lub telefonicznie pod numerem sprzedaz internet 511 133 823.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga Dudekdladzieci

Dudek Dla Dzieci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Zapłać później

Sklep internetowy od home.pl