Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia

Jeśli wybrany sposób płatności jest inny niż przedpłata lub zamówienie zostało złożone telefonicznie, e-mailem  to dla rozpoczęcia procedury realizacji zamówienia konieczne jest potwierdzenie zakupu linkiem zamieszczonym w wiadomości którą otrzymasz po złożeniu zamówienia.

Potwierdzając powyższy link zaakceptujesz treść zamówienia, wyrażasz zgodę na jego realizację, akceptujesz treść Regulaminu Sklepu i potwierdzasz zapoznanie się z pouczeniem o odstąpieniu od umowy.

Wkrótce po otrzymaniu potwierdzenia z Twojej strony, nasi pracownicy rozpoczynają procedurę realizacji zlecenia.

Termin realizacji dla zamówień z płatnością przy dostawie kurierskiej rozpoczyna się niezwłocznie po otrzymaniu potwierdzenia linku .

W przypadku płatności elektronicznych - procedura płatności odbywa się zgodnie z aktualnym regulaminem operatora płatności elektronicznych. Termin realizacji rozpoczyna się w momencie otrzymania przez Sklep potwierdzenia od operatora o dokonanej płatności.

W przypadku odbioru osobistego : bez względu na termin realizacji podany w ofercie termin płatności wynosi 3 dni kalendarzowe. Możliwe jest dokonania płatności gotówką w kasie sklepu stacjonarnego ( info w zakładce Kontakt) lub przelewem. Termin realizacji dla zamówień o terminie realizacji do 3 dni rozpoczyna się niezwłocznie po otrzymaniu potwierdzenia linku , termin realizacji dla zamówień z terminem realizacji powyżej 3 dni rozpoczyna się po otrzymaniu wpłaty przez Sprzedawcę.

w przypadku płatności przelewem dla dostaw lub odbioru osobistego termin płatności wynosi 3 dni , termin realizacji rozpoczyna się od zaksięgowania wpłaty na koncie Sprzedawcy.

Będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin realizacji zamówienia = termin wysyłki + czas dostawy przesyłką kurierską

Jeśli wybierzesz przesyłkę pocztową : do podanego w ofercie terminu realizacji dolicz 2-5 dni.

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin realizacji zamówienia. Jest to maksymalny przewidywany termin dostawy ( dla przesyłki kurierskiej), określa on kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). 

Większość produktów wystawionych w sklepie znajduje się w naszych magazynach , dlatego czas realizacji może być znacznie krótszy niż podano w ofercie.
Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, koszt oraz czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia. Wysyłka etapami zazwyczaj wymaga dodatkowej opłaty za przesyłkę.

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - wymaga potwierdzenia zamówienia,  umożliwia natychmiastową realizację zamówienia towarów ( jeśli są dostępne od ręki).

Płatność gotówką w kasie sklepu stacjonarnego - opcja możliwa przy odbiorach osobistych w punktach odbioru dudekdladzieci.pl. Proszę pamiętać, że w przypadku gdy prognozowany termin realizacji jest dłuższy niż 3 dni kalendarzowe to płatność gotówką musi być dokonana przed odbiorem, w terminie do 3 dni kalendarzowych.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

 

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Zapłać później

Sklep internetowy od home.pl